MS Tech Home  /  BibleDatabase Home  /  Tell a Friend  / About MS Tech /Ukrainian Bible - Main Index

 

Jonah 4

[1] [2] [3] [4]

4:1 ¶ І було це для Йони на досаду, досаду велику, і він запалився.

4:2 І молився він до Господа та й казав: О Господи, чи ж не це моє слово, поки я ще був на своїй землі? Тому я перед тим утік до Таршішу, бо я знав, що Ти Бог милостивий та милосердий, довготерпеливий та многомилостивий, і Ти жалкуєш за зло.

4:3 А тепер, Господи, візьми мою душу від мене, бо краще мені смерть від мого життя!

4:4 А Господь відказав: Чи слушно ти запалився?

4:5 ¶ І вийшов Йона з міста, і сів від сходу міста, і поставив собі там куреня, і сів під ним у тіні, аж поки побачить, що буде в місті.

4:6 І виростив Бог рицинового куща, і він вигнався понад Йону, щоб бути тінню над його головою, щоб урятувати його від його досади. І втішився Йона від цього рицинового куща великою радістю.

4:7 А при сході зірниці другого дня призначив Бог червяка, і він підточив рицинового куща, і той усох.

4:8 І сталося, як сонце зійшло, то призначив Бог східнього гарячого вітра, і вдарило сонце на Йонину голову, і він зомлів. І він жадав, щоб йому померти, і казав: Краще мені смерть від мого життя!

4:9 І промовив Бог до Йони: Чи слушно запалився ти за рициновий кущ? А той відказав: Дуже розлютився я, аж на смерть!

4:10 І сказав Господь: Ти змилувався над рициновим кущем, над яким не трудився, і не плекав його, який виріс за одну ніч, і за одну ніч згинув.

4:11 А Я не змилувався б над Ніневією, цим великим містом, що в ньому більше дванадцяти десятисячок люда, які не вміють розрізняти правиці своєї від своєї лівиці, та численна худоба?

 

Created with  FREE HTMLCompiler by Bibledatabase